першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокуратура і далі "гвалтує" закони

30-12-2009 13:04 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1262171075.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Слідчий прокуратури Карлівського району затримав генерального директора одного з сільгосппідпиємств. Протримавши його під вартою понад 145 годин, звернувся з поданням про обрання запобіжного заходу "взяття під варту". Справа в тому, що в господарському суді розглядається спір між двома підприємствами. Коли ж суд першої інстанції прийняв рішення на користь саме цього підприємства, то втрутилась прокуратура, яка чомусь вимагає передачі основних фондів ТОВ до одного з підприємств Дніпропетровської області "на зберігання до вирішення спору". Ні в кого не виникає сумнівів, що саме прокуратура виконує замовлення по знищенню одного з сільськогогосподарських виробників.
І районний і апеляційний суд відхилили абсурдні подання прокурора Карлівського району про обрання запобіжного заходу "взяття під варту" стосовно 60-річного ветерана праці, інваліда 2 групи. Тож беззаконня на якийсь час потерпіло поразку. Але це поки що. Даний факт підкреслює, що давно пора звільнити прокуратуру від функцій нагляду, бо саме ці функції перетворили багатьох прокурорських працівників у звичайних бандитів, які до того ж ще й користуються підтримкою держави. До скоєння протиправних дій стосовно затриманого були залучені працівники міліції, тож і їм доведеться відповідати за протиправні дії.

30-12-2009 13:04 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1262171075.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua