першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: геть катів з прокуратури!

08-01-2010 13:59 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1262951996.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Члена міської ради Полтавської профспілки "Солідарність" допитували на дозволяючи відвідати туалет. Таке поводження згідно європейських стандартів вважається нелюдським і тому профактивіст звернувся до Генерального прокурора України з заявою про скоєння злочину помічником прокурора Октябрського району міста Полтави.
Найбільш цинічним поводження є ще й тому, що Деменко Віктор Миколаєвич,якого допитували, являється інвалідом 2 групи, у нього відсутня одна нирка, друга не справляється. Справа в тому, що Деменко В.М. звернувся до Генеральної прокуратури України з повідомленням про скоєння злочину посадовими особами, але звідти його заяву переслали до прокуратури Полтавської області, а згодом до районної. Як кажуть, за що боролись... Деменку заявили, що туалет знаходиться на ремонті і саме того його протримали в прокуратурі понад 2 години. Деменко В.М. змушений звернутися до Генерального прокурора України з заявою про катування в органах прокуратури України, а у випадку невжиття належних заходів має намір звернутися до Європейського суду з прав людини.

08-01-2010 13:59 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1262951996.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua