першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вперше на Кіровоградщині пройде громадська експертиза закладів о

13-01-2010 19:56 Кіровоградщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263405377.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вперше у Кіровоградській області буде проведена громадська експертиза закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовані медичні послуги з обстеження населення на ВІЛ, та забезпечують людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, медичною допомогою.

Кіровоградська обласна благодійна організація «Відкрите серце» яка вже не перший рік спеціалізується на адвокації прав ВІЛ-позитивних людей, ініціювала проведення експертизи з метою покращення доступу ЛЖВ до медичних та соціальних сервісів. Щоб експертиза була фаховою, до експертної групи, крім громадських активістів, запрошені лікар-інфекціоніст та журналіст.

Проведення експертизи стало можливе завдяки Постанові КМУ № 976 від 05.11.2008 р., що дає можливість представникам громадськості стати учасниками вироблення державної політики в різних сферах та громадськими контролерами за їх реалізацією. Отож, протягом січня-березня планується ознайомитися з роботою кабінетів «Довіра» шести районних центрів – Олександрія, Знам’янка, Долинська, Новомиргород, Новоукраїнка, Світловодськ, а також оцінити роботу обласного центру профілактики та боротьби зі СНІД. Згідно процедури, рекомендації, напрацьовані в ході проведення експертизи, управління охорони здоров’я Кіровоградської ОДА повинне буде врахувати у своїй подальшій діяльності.

13-01-2010 19:56 Кіровоградщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263405377.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua