першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Не сплативши хабара - не отримаєш своє

15-01-2010 08:23 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263536608.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Найбільш корумпованим органом після прокуратури області виявились органи ДВС - державної виклонавчої служби. Такі дані отримані після проведеного активістами "Солідарності" опитування на виході громадян з приміщень судів, проведеного в кінці минулого року.
Саме ця служба повинна без хабарів виконувати рішення судів. Однак переважна більшість чиновників цього органу віцдмовляються виконувати рішення судів без відповідної винагороди. Саме керівники цієї служби мають у власності по кілька автівок, вартістю в сотні тисяч доларів, котеджів, їх діти безкарно скоюють на вулицях Полтави особливо тяжкі злочини. Більшість полтавців дійшли до висновку, що давно вже Полтава стала бандитською (а не духовною!) столицею України. В той же час багато громадян погоджуються сплачувати відповідний податок за виконання рішення суду з тим, щоб кошти потрапляли державі, а не злодіям, що мають ранги державних службовців.
Високий рівень корупції "досягнуто", на нашу думку, ще й тому, що обласне управління юстиції не підпорядковане обласній державні адміністрації. В той же час дії чиновників цього управління дискредитують саму облдержадміністрацію ще й тому, що знаходяться в одному будинку. Саме тому корупцію полтавці часто пов"язують і з діями полтавського губернатора В.Асалчева.

15-01-2010 08:23 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263536608.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua