першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Благодійний концерт у Києві

18-01-2010 12:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263809342.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

24 січня 2010 року о 19.15 у римсько-католицькому храмі Святого Олександра (вул. Костьольна, 17) відбудеться благодійний вечір органної та камерної музики на користь тяжкохворих у хоспісах м.Києва. У програмі твори Дж. Фрескобальді, Т. Альбіноні, Й.С. Баха, А. Вівальді, Й. Брамса, Е. Гріга. Виконавці – лауреати Міжнародних конкурсів Олена Шиналь (сопрано), Ірина Бєлова (контральто), Ірина Даценко (сопрано), Ніна Сіваченко (скрипка); заслужені артисти України Анатолій Маринченко (флейта) та Ольга Дмитренко (орган). Захід проходить за ініціативи Всеукраїнської Асоціації паліативної допомоги. Цим заходом Асоціація прагне привернути увагу громадськості до проблем розвитку паліативної допомоги в столиці. Щиро запрошуємо!

У 2008-2009 рр. Асоціацією було ініційовано розвиток паліативної допомоги на дому у Києві згідно сучасних міжнародних підходів. Проблема допомоги тяжко хворим людям стоїть в столиці дуже гостро. Сьогодні в цьому мегаполісі офіційно проживає більше 2,7 мільйонів людей і щоденно, згідно з офіційними даними не менше 13 з них вмирають від онкологічного захворювання; ще понад 69 – від інших причин. Лише 130 ліжок в трьох хоспісах та відділеннях паліативного догляду в лікарнях Києва допомогають нашим співгромадянам з гідністю завершити свою земну мандрівку. При чому послуг паліативного догляду на дому в столиці браку також.

Щоб вирішити цю проблему, Всеукраїнською Радою захисту прав та безпеки пацієнтів у співпраці з Всеукраїнською Асоціацією паліативної допомоги, за підтримки Київскої міської державної адміністрації та Печерської районної у м.Києві адміністрації ініційовано пілотний проект розвитку паліативної допомоги на дому на базі одного з закладів соціального захисту (територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів і самотніх людей похилого віку та інвалідів). У столиці 10 таких центрів соціального обслуговування, які забезпечують соціально-побутову і психологічну допомогу на дому, а також стаціонарну медичну допомогу для більш ніж 200 000 киян. В рамках згаданого проекту відпрацьовується модель співпраці соціальних і медичних служб, а також церковних, громадських і волонтерских організацій задля допомоги тяжко хворим і членам їх родин згідно міжнародних стандартів. Модель мультидисціплінарної командної роботи доводить свою ефективність, адже клієнт отримує комплексну всебічну, а не суто медичну або соціальну підтримку. Окрім того, командна робота стає ефективною профілактикою «синдрому професійного вигорання» – емоційного та фізичного виснаження, що загрожує фахівцям, які присвячують себе складній роботі з людьми. Саме таку модель Асоціація та Рада прагнуть розвивати в рамках згаданого проекту.

Олександр Вольф, Директор програм Всеукраїнської Асоціації паліативної допомоги (dzvony@yahoo.com)

ОРГАН_szaty.jpg

18-01-2010 12:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263809342.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua