першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

як обдурили моих батькив

18-01-2010 19:49 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263836964.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В селi де проживають моi батьки -Овруцький район,тим хто голосував за Тимошенко давали по 500 гривнiв.моя мама була не з самого початку виборiв, а трошки запiзнилась i грошей iй недiсталось.за тимошенко моi батьки голосували б всерiвно(незважаючи платили б им чи ни) так як я их просила,а я живу за кордоном i уже давно громадянка iншоi краiни.так ось, яке ж було розчарування у моiх стареньких батькiв, що одним хто голосував за ЮЛЮ дали 500 гривнiв, а iншим нi.при цьому що батько власними дровима отоплював нежитлове примiщення де проходили цi нещаснi выбори.И сьогоднi в цей морозний i снiжный день моя старенька матуся,з села де не ходять автобуси i треба довго iти до iншого села щоб доiхать до мiста, попленталася до Овруча шукати правду, в штаб Тимошенко...я навмисно перезвонила iм ще раз ввечерi i спитала якi ж у неi результати, а вона сказала що нiяких, давали грошi тим хто прийшов перший голосувати i тим хто молодший....моему обуренню немае краiв.не тому що моiм батькам не дiстались грошi, а тому що в державi все продается i купуется, що селяни голосували за тих хто бiльше платив i таких випадкив було дуже багато..
А сьогоднi я поросила своих батькiв не ходити на повторнi вибори, я iм пришлю по 1000 гривнiв тiльки щоб залишались дома, бо нiхто недумае про нещасних пенсiонерiв.


як проплачувались вибори

18-01-2010 19:49 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263836964.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua