першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Реформування системи управління країною.

19-01-2010 12:07 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263895654.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всенародні вибори чи президента, чи депутатів - це шахрайство, яке дозволяє маніпулювати з волевиявленням "народу". Звідки наші "можновладці" взяли собі право писати ДЛЯ НАС закони та Конституцію? Тих, хто не підкорюється писаному закону ми називаємо злодіями, судимо та лишаємо свободи. Депутати "Верховної ради" взяли собі право недоторканості разом з правом писати закони, тому вони знаходяться на одному щабелі зі злочинцями та повинні бути за гратами. Народ/територіальна громада через свої органи самоорганізації населення повинні сформувати органи влади, надати їм обовязки, які ця влада мусить виконувати, та створити механізм відповідальності. Самозванців геть від влади! Є діева схема механізму управління країною. Є!

19-01-2010 12:07 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263895654.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua