першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Цензура або подвійні стандарти в Чернігівській пресі почались?

19-01-2010 20:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263926777.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Так у газеті «Черниговские новости «Семь Dней» №2(427) від 13 січня 2010 р. з’явилася стаття «Стань заметнее – носи фликер!» автор Ігор Грищенко. У статті широко висвітлювалася акція, яка проводилася відділом ДАЇ УМВС України в Чернігівської обл.! Молодці наші правоохоронці, але!? Вищезгадана акція проводилася громадською організацією «Центр «Доброчин» в рамках її стратегічної програми «Безпека пішоходів» спільно з партнером - відділом ДАЇ УМВС України в Чернігівській обл. Діяльність Доброчину підтримується МЗС республіки Естонія. До акції були залучені співробітники та волонтери організації, представники ДАЇ Чернігівщини.
Чому з’явилася така «вичищена» стаття? Спробував розібратись. Від журналіста газети Ігоря Грищенко отримав оригінал статті та фото, поданої на затвердження редактору Любові Авраменко. До друку стаття пішла, але … з видаленням інформації про Центр «Доброчин», інтерв’ю та фото під час акції з волонтерами організації.
Зв’язавшись по телефону з редактором газети Любов Авраменко, отримав наступну відповідь: «…мне лично, как человеку и как редактору не нравится пиар общественных организаций …» Все зрозуміло – не подобається, так не подобається. Але тут же в цій же газеті, 9 сторінка повністю присвячена діяльності громадської організації «Сила Громади»! Мабуть, пані Любові щось подобається, але при певній зацікавленості або вказівці.
Засновником газети є Чернігівська медіа група, і її власники, мабуть, не зацікавлені в PR інших громадських організацій, вбачаючи собі конкурента на майбутніх місцевих виборах.
Ще не почалась виборча кампанія до місцевих рад на Чернігівщині, а вже стирчать вуха глибинної цензури та подвійних стандартів на «власну» користь.

19-01-2010 20:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1263926777.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua