першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«ТВЄ» закликає мерію Кам’янця не допустити «другий Алчевськ»

22-01-2010 16:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1264171780.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗАТ «Тепловоденергія», що цілодобово забезпечує Кам’янець-Подільський тепловодопостачанням та водовідведенням, закликає міську владу вести законний та прозорий діалог у ситуації, що склалася навколо передачі комунального цілісного майнового комплексу.
Відповідна заява була оприлюднена керівництвом підприємства після ознайомлення з Ухвалою Господарського суду Хмельницької області про повернення міській раді орендованого майна КП «Кам’янець-Подільськтеплокомуненерго». Водночас на підприємстві запевняють, що ЗАТ «Тепловоденергія» виконає рішення суду та поверне майно громаді міста у визначені Законодавством України терміни.
«Ми закликаємо чиновників міста дотримуватись Закону України «Про оренду» при передачі цілісного майнового комплексу, та врегульовувати всі спірні питання у відкритому та прозорому переговорному процесі», – говорить в.о. Голови Правління ЗАТ «Тепловоденергія» Олег Омелянюк. За його словами, конструктивна співпраця між мерією та підприємством сприятиме більш ефективному розв’язанню спірних питань та дозволить уникнути ситуації, коли без тепла та водопостачання може залишитися майже стотисячне населення Кам’янець-Подільського.
«Не можна допустити того, щоб поспішні дії при передачі майнового комплексу в розпал опалювального сезону призвели до виникнення неконтрольованих аварійних ситуацій та, навіть, техногенної катастрофи, – додає пан Омелянюк, – оскільки передачу повноцінного життєзабезпечуючого комплексу, який нараховує близько 3000 об’єктів, неможливо здійснити у короткий термін».
Нагадаємо, судовий розгляд справи про визнання недійсним договору оренди цілісного майнового комплексу КП «Кам’янець-Подільськтеплокомуненерго» між міською владою та підприємством триває з 14 жовтня 2008 р. У січні 2010 р. Рішенням Господарського Суду Хмельницької області прийнято рішення про повернення орендованого комунального підприємства міській раді м. Кам’янець-Подільський.
Довідка: Договір оренди майнового комплексу між ЗАТ «Тепловоденергія» та міськрадою Кам’янець-Подільського був укладений в 2004 р. терміном на 10 років. За цей період підприємство у повному обсязі виконало взяті на себе договірні зобов’язання – реконструкції, технічне переобладнання орендованого майна та надання населенню якісних послуг.

22-01-2010 16:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1264171780.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua