першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дослухаймося до порад Європи!

27-01-2010 14:40 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1264596035.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


До порад тієї Європи,куди закликав В.Ющенко,діючий ПРезидент України,який будучи нещодавно ще й претендентом на посаду Президента полюбляв казати українцям:"Додому!В Європу!.",бажаючи ще 5 років бути поводирем народу на тому шляхуїЯк і перед бачалося всіма,окрім команди В.Ющенка,виборці,народ України,насамперед,українці не побажали мати поводирем Віктора Андрійовича і поставили оцінку йому аж в 5 з гаком відсотків.І не тому,зрозуміло,що народ не захотів торувати шлях в Європу,А лише тому,що втратив віру в щирість намірів В.Ющенка,який ще задовго до виборів не став дослухатися порад Європи і ,склалося враження,почав працювати з невідомих поки-що причин на провідників "Єдиної Росії" в Україні попри всю його українську риторику.
..А народ поради Європи чув,бо у нас,слава Богу і слава Майдану,демократія і свобода слова.Народ чув,як європейські політики хапалися за голову,дивлячись на колотнечу в демократичному таборі,яку затіяв В.Ющенко зі зверненнями до всього світу і Європи,чув ,як Європа радила Віктору Андрійовичу схаменутися,зупинитися і працювати на єдність дій національно-патріотичних,демократичних сил,не дискредитувати остаточно справу і ідеї Майдану,владу.
В.Ющенко ж не тільки сам став глухим до порад,Європи,а і спільно зі своїм оточенням,слухняною "Нашою Україною",спільно із замовною інтелігенцією на замовних форумах намагався заткнути вуха виборцям ,ЗМІ,що він продемонстрував,зокрема,на підсумковій прес-конференції,намагаючись за будь-що вийти із політичної ями,куди сам себе штовхав і заштовхав,як не прикро.
Не вийшло:народ виявився вже не глухим та ще й зрячим,а В.Ющенко отримав те,що мав би передбачити,як би був політиком.
Здавалося б,отримавши такий результат уже в першому турі,отримавши переконливий урок від народу,В.Ющенко,його оточення і його партія,всі ті,хто допомагав Віктору Андрійовичу заткнути вуха,закрити очі собі і народу і проводити політичну колотнечу і хаос,допомагаючи іншому Вікторру захищати Україну від українців і українців від української мови,мали б зробити висновки і дослухатися уже нинішніх порад Європи стосовно єдності національно-патріотичних ,демократичних сил перед другим туром навколо бувшого соратника по Майдану в ім,я збереження справи і ідей останнього,збереження тих цінностей,про які такбагато говорив В.Ющенко і його оточення.Зокрема,Європейська народна партія,де була і партія Ющенка,назвала і прізвище того,навколо треба об,єднатися,Юлія Тимошенко
А наші політичні, проєвропейські за їхніми словами глухарі знову намагаються заткнути нам вуха і гнуть своє.
В.Ющенко,а за ним,як не прикро,"Наша Україна".В..Кириленко,лідер нової партії,яка ще буде визначатися,бо лідер бачить В.Януковича патріотом УкраїниА.Яценюк,Ю.Костенко і інші "противсіхи" ,не дослухаючись порад Європу,куди нас кликали і кличуть, не бачать різниці між Віктором і Юлією,між тою,яка кличе виборців працювати на перемогу УКраїни і нагадує кожному,що Україна-це ми з вами,і тим,хто захищає Україну від українців і українців від української мови,хто має наміри будувати Україну для своїх людей.НЕ слухають не лише Європу,а і тих в Україні,які ,зокрема,як НРУ,ОУН(б),вчені НАНУ, інтелігенція в більшості бачать реальну загрозу для України з боку провідників "Єдиної Росії" в Україні,В.Януковича і його команди.Чому?!Відповідь дасть незаперечно час.Як не прикро,багато хто мовчить,зокрема,бувші кандидати,які б мали ще в першому турі кликати до єдності і працювати на перемогу України,а не на перемогу А.Гриценка.. чи О.Тягнибока,зокрема.
Залишається сподіватися,що і в другому турі голосування виборці,насамперед ,українці,78% населення України не стануть слухати "противсіхів",а ,почувши поради Європи,і не забудуть про них в день виборів, віддадуть голоси за перемогу України,пам,ятаючи,що Україна-це ми з Вами.
НЕ будуть байдужими до порад Європи,насамперед,україхнці,мешканці сходу і півдня України,Криму ,Донецька,Одеси,Миколаєва,Харкова,Сімферополя,Севастополя і інших міст,ті,кого В.Янукович не бачить українцями з українською мовою,а вважає їх слухняними російськомонвими,які і в другому турі,закривши очі на загрози Україні,проголосують за антиукраїнський курс,вийдуть із такого ганебного стану,згадають,що вони,як і побратими в інших регіонах,козацького роду і мають голосувати за перемогу України,а не слугувати провідникам минулого.Мають згадати про це і ті українці,які в інших регіонах,зокрема ,на Тернопільщині(?!)! голосують за вчорашній день України,не дослухаючись порад Європи.
Як добре сказав М.Томенко на народному віче у Львові,ми,українці,будемо непереможними,якщо будемо єдині,якщо будемо мати розум такий же великий ,як наше серце і наша довірливість.
То ж ,дай нам Боже,в другому турі позбутися довірливості,отримати розум і єдність,спільне бачення в дотриманні порад Європи,куди,сподівємося,прийдемо,якщо не схибимо 7 лютого 2010 року.
знадією і побажаннями Леонід Пінчук Миколаїв тел (0512)252884 член ініціативної групи"Миколаївський український коміте�=8

27-01-2010 14:40 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1264596035.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua