першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

SOS:"професіонали-господарники"!

02-02-2010 15:02 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1265115756.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Рятуймо наші душі!Цей заклик ми б мали всі повторювати ікеруватися ним на кожних виборах,до місцевих рад,до парламенту нашого,на виборах ПРезидента,а сьогодні тим паче,.бо "професіонали-господарники" оточують нас з усіх боків і полюють саме за нашими душами,думкою,маніпулюючи ними так,що дивуємося,як можна голосувати за перемогу зла над добром,брехні над правдою.Сьогодні активність отих "професіоналів-господарників" висока як ніколи,бо вибори 7 лютого можуть позбавити їхньої переваги в органах влади.
То ж рятуймо наші душі єдністю і молитвою за Україну,згадавши хоча б Т.Шевчнка "Людітеся,брати мої!Украйну любіте!І за неї,безталанну,господа моліте!".Бо оті "професіонали -господарники",як ми переконаємося, є дійсно високими професіоналами в маніпулюванні громадською думкою,думкою людей,маючи на тому величезний досвід роботи партійної машини КДБ і КПРС
..Це ті "професіонали-господарники",які ще з часів КПРС І Радянського Союзу перебували в партійній,державній номенклатурі били себе в груди,що вони ось які,а всі інші,які прагнуть змін в житті держави і партії,то-непрофесіонали,негосподарники і їх не можна пускати до влади.І не пускали з допомогою вишколених членів партії і народу,якого привчили прямувати одним шляхом,шляхом Леніна під проводом "професіоналів-господарників",отримуючи на виборах 90 з гаком відсотків голосів виборців,за кими полювали дільничні комісії.
Сьогодні в непрофесіоналізмі опонентів звинувачують "професіонали -господарники"із партії регіонів,куди перекочували із рядів компартії,осідлали бувший електорат компартії на сході і півдні України ,в Криму ,рятують,як вони кажуть,Україну від демократів,від Європи і європейців,від українців,українців від української мови,закриваючи очі собі і людям на кримінальні плями в біографії лідера В.Януковича.,полюючи за голосами виборців , як було колись,правдами і неправдами отримуючи ,як було колись,небачені результати голосування,70,80% в регіонах,де 60,70,80%населення українці,яких "професіонали-господарники" тримають і не випускають із електорату як" російськомовних", роблять,як колись,все,аби оті "російськомовні" не згадали,що вони українці і не почали голосувати за добро для України,за правду.
Це ті" професіонали-господарники",які в часи КПРС закривали собі і людям очі на голодомор,репресії ,переслідування,були байдужими до чужого горя і робили байдужими людей,закривали очі ,як садили кукурудзу на півночі і вирубували виноградники в Криму за вказівками зверху,які сповідували правило "не висовуватися" і будувати життя,країну для своїх людей.
Сьогодні"професіонали-господарники" проголошують Україну для людей,для своїх людей,як було колись,байдикують у Верховній раді,ставлячи палки в колеса тим,хто хоче подолати кризу спільними зусиллями,як це робить Європа,зокрема,і світ.Кажуть,що у них є план дій і будуть діяти,пустіть лишень до влади,покерувати,носять оту дулю з планом дій,байдикуючи, в кишенях,закриваючи ,зокрема,очі на вкриті льдом тротуари і травми людей в містах сходу,півдня і в Криму ,де вони при владі,керуючись і в цьому випадку опозиції до справ,до діла "чим гірше,тим краще"Тим краще для них,а гірше для людей,які чомусь голосують як треба для дійсно професіоналв в маніпулюванні думкою виборців.Ото школа!Ото хвороба!
Це ті "професіонали-господарники",в руках розвалилися могутня КПРС і Радянський Союз, які в часи проголошення незалежності України,як писали в листівці тих часів,закликали однодумців "надійно захистити від народу все,що нами завойовано"І захистили і зберегли все ,що ними завойовано,а ,головне,зберегли себе при владі і вже готуют ьУкраїну до розвалу,захищаючи ,ще раз,її від едмократії,Європи,від українців і українців від української мови.Зберегли себе при владі не тільки в виборних органах,в радах всіх рівнів, і в держадміністраціях,куди їх завели ненависні "професіоналм-господариникам" помранчеві на чолі з В.Ющенком.І не хочуть,щоб сьогодні їх почали виводити звідтіля хоча б потихеньку,починаючи з Президента,а не так ,як давно зробили люди хоча б в Польші,вивівши їх одночасно раз і назавжди і отримавши оздоровлене суспільство,відкривши шлях європейьким цінностям,про які ми лише балакаємо.
В тій же листівці маємо і пояснення нашого феномену:"народ наш так заляканий і так вихований нами,що ще років зо 30 буде йти вірним шляхом Леніна"Йдемо вже 18 років з гаком.Скільки будемо йти,залежить ,мабуть,все-таки від нас,зокрема,від того,як проголосуємо 7 січня.
То ж почнемо рятувати наші душі,згадавши про всі діяння "професіоналів-господарників" і звільняючись від їхнього сатанинського впливу і маніпулювння думкою людей,громадською думкою,вміння залучити на свій бік лукавими лозунгами і чесних людей,зневірених владою і безвладдям.
Допоможемо людям на сході ,півдні і в Криму,насамперед,вийти із того стану недодєланого російськомовного совєтского чєловєка,в якому тримають їх професіонали-лжедемократи,допоможемо словом і ділом тамтешнім українцям вийти із стану "російськомовних","дурного хохла",єднаючись як благав нас Т.Шевченко, "обнімітеся,брати мої"!
Допоможемо собі,проголосувавши за перемогу України,звільнену від "професіоналів -господарників" хоча б частково,починаючи з Президента,пам.ятаючи,що Україна-це ми з Вами,а не "професіонали-господарники",вчорашні темні сили!

02-02-2010 15:02 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1265115756.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua