першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Московський українець отримав премію Чехова

09-02-2010 16:36 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1265726172.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Літературною премією імені А.П. Чехова із врученням медалі "А.П. Чехов" за багаторічну роботу зі збереження та розвитку російсько-українських літературних взаємозв'язків відзначений заступник директора державного закладу культури м. Москви Бібліотека української літератури, поет, перекладач, літературознавець, член Спілок письменників Росії та України Крикуненко Віталій Григорович. Почесна нагорода Московської міської організації Спілки письменників Росії і Спілки перекладачів урочисто вручена йому в дні святкування 150-річчя від дня народження А.П. Чехова.

В.Г. Крикуненко - автор п'яти поетичних збірників, що побачили світ у Москві та Києві: "Місячний провулок", "Молния корней", "Сонячний годинник", "Мадонны моего края", "Вічна Атлантида"; книги про малодосліджені сторінки життя та творчості українського поета Валер'яна Поліщука "Філософ з головою хлопчика", написаної на основі документальних матеріалів, що збереглися в Москві. Він є також укладачем і перекладачем п'яти антологій української поезії в перекладах російською мовою: "Молода поэзия Украины" (вид-во "Молодая гвардия"), "Ой, упало сонце..." (вид-во "Художественная литература"), "Галицкая брама", антологія українського поетичного гумору (вид-во "Советский писатель"), "Из века в век" (українська поезія другої половини ХХ-початку ХХІ століття, вийшла двома виданнями в 2004 і 2007 р., вид-во "Пранат"), а також автором численних літературних та культурологічних проектів і організатором акцій, зокрема, й здійснених московською Бібліотекою української літератури, спрямованих на збереження та розвиток російсько-українських літературних, культурних зв'язків.

Прес-служба Бібліотеки української літератури у Москві
+7 495 631 4118
pr@mosbul.ru
www.mosbul.ru

krik1.JPG

09-02-2010 16:36 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1265726172.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua