першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Руйнують будинок на Артема 55 (культурна спадщина)

12-02-2010 19:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1265994191.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ми, мешканці б.55 по вул. Артема неодноразово звертались до співробітників ЖЕК, районних та міських органів влади з приводу самовільного захоплення підвального приміщення (2-й під’їзд) та проведення несанкціонованих ремонтних та реставраційних робіт з порушенням деталей фундаменту з метою облаштування якогось офісу. Жодних погоджень з мешканцями будинку про передачу будь-кому у володіння підвального приміщення нашого будинку та проведення у ньому вказаних робіт не було. Технічного огляду стану квартир будинку до початку ремонтних робіт проведено не було. Крім того, закритий доступ до інженерних комунікацій будинку та в приміщенні з інженерними комунікаціями (рамка керування, водо-, газо-, електро- постачання тощо) постійно знаходяться сторонні невідомі особи. Під час проведення цих робіт багаторазово була відсутня вода, опалення та електроенергія – не витримували комунікаційні мережі будинку. На фасаді 3-го під’їзду було без погодження з мешканцями збудовно сторонні споруди, що, крім спотворення зовнішнього вигляду фасаду, створюють небезпеку проникнення у кватири мешканців. Мешканцям будинку протягом всього часу робіт не було надано ніяких погоджувальних та дозвільних документів.

Будинок по вул. Артема 55 є дуже старий (1910р. забудови) і належить до пам’ятків культурної спадщини, що охороняються державою.

12-02-2010 19:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1265994191.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua