першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вивчати рідну мову, спілкуватись нею мають право і українці

24-02-2010 09:30 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1266996615.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На Заході України одна жінка-депутат, нехай і досить радикально, зробила спробу захистити право українських дітей на вивчення та спілкування рідною мовою. Вважаєм, що таких сміливців треба нагороджувати орденом "За мужність"
А чи не виглядаємо ми справжніми блюдолизами, коли захищаючи чужих дітей, даємо топтати та знущатися над своїми дітьми. Позбавлення права на спілкування, вивчення рідної мови наших дітей - це не знущання? Але ми чомусь кидаємось захищати права російськомовного середовища, нехтуючи правами корінного населення і,особливо, дітей. Чи Ви не бачите, що більшість молодих людей вже зараз спілкується російською? . Я не можу більше дискутувати на цю тему, бо бачу під виглядом людяності, захищаючи людяність, кожен хоче лизнути чиновника від Москви попереду іншого, щоб не обігнав другий. Коли знищували чеченських дітей чомусь мовчали, щоб не розсердився старший брат. А ось дітей загарбників, звичайно, треба захищати. Така рабська позиція. І протест однієї жінки, нехай і занадто радикальний, вважаємо, варто підтримати. Тоді й наших дітей стануть підтримувати не лише в Україні, а й на території північного сусіда-завойовника. І поважати нашу націю.

24-02-2010 09:30 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1266996615.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua