першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Януковича: зробіть, нарешті, крок примирення

26-02-2010 13:55 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1267185310.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як мати трьох дітей звертаюсь до Вас вжити заходів для консолідації суспільства та об"єднання всіх частин держави, в тому числі і тих, які за Вас не проголосували. Присвоєння звання "Герой Україні" Ірині Фаріон сприяло б як захисту державної мови, починаючи з дитячих садочків і до вищих навчальних закладів, так і об"єднанню Західної, Східної та Центральної України. Хто б ми не були: поляки, росіяни, татари, цигани, українці, білоруси, грузини, вірмени,чехи, румуни, угорці та інші - ми є громадянами України і маємо право вивчати українську мову та спілкуватися нею. так само і наші діти. Нагородження цієї мужньої жінки було б дружнім актом для Західної України. Зробіть цей мужній крок і Вм ніколи не пошкодуєте.

26-02-2010 13:55 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1267185310.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua