першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Агенція судових послуг

04-03-2010 09:18 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1267687084.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З початку жовтня минулого року при Івано-Франківському міському суді функціонує Агенція судових послуг.Створена і функціонує Агенція з ініціативи «Станіславської правозахисної групи» і підтримана Івано-Франківським міським судом. Основним завданням Агенції є надання безкоштовних правових консультацій, особам, які звертаються до суду. Це зокрема консультації щодо порядку оформлення та подання позовів до суду, розмірів та порядку сплати судового збору, підсудності та підвідомчості справ, роз'яснення процесуальних процедур, строків та порядку оскарження судових рішень тощо. Агенція намагається зробити судову систему - ближчою до людей. Відтак збільшити рівень довіри населення до судової влади. На сьогодні за півроку діяльності агенції зареєстровано та розглянуто близько 1500 звернень громадян. Наразі в Агенції судових послуг працюють 2 волонтери. Найблищим часом "Станіславська правозахисна група" планує залучити до роботи у міському суді ще випускників юридичних факультетів. Також до роботи в Агенцію на громадських засадах запрошуються правозахисні організації Івано-Франківщини.

04-03-2010 09:18 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1267687084.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua