першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЗАЯВА Правління Українського клубу 23 лютого 2010 року

04-03-2010 20:08 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1267726125.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

23 лютого 2010 року

ЗАЯВА
Правління Українського клубу з розумінням сприйняло вибір українського народу у другому турі виборів Президента України.
Вибори пройшли прозоро, демократично, спокійно, що відзначили спостерігачі, як міжнародні, так і українські.
Прикметним є те, що четвертий Президент України отримав менше 50% голосів тих, що прийшли на вибори. Це ускладнить його діяльність на посаді Президента та змусить рахуватися з думкою опозиції.
Позиція лідера БЮТ Юлії Тимошенко, викладена нею у зверненні до українського народу 22 лютого 2010 року, не витримує жодної критики і не сприяє громадянському спокою в країні. Монополізація українського патріотизму лідером політичної сили, яка допускає в своїй політиці антиукраїнські дії, неприпустима і розколює українські сили як в Україні, так і поза її межами.
Проаналізувавши ситуацію, що склалася в Україні після президентських виборів, Правління Українського клубe вважає:
1. Віктор ЮЩЕНКО залишається лідером української нації до тих пір, поки не з’явиться потужна політична фігура, яка продовжить його україноцентричну політику. Очевидно – йому необхідно знайти формат, що дасть можливість реалізувати цю політику в нових політичних умовах.
2. Віктор ЯНУКОВИЧ, обраний 7 лютого 2010 року на посаду Президента України, є ґарантом Конституції і Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України. Будь-які намагання деяких представників Партії реґіонів вплинути на Президента щодо різкої зміни державного курсу приречені на невдачу і отримають жорстку реакцію суспільства.
3. Президентські вибори в Україні показали дійсний розклад політичних сил та виявили величезну потребу суспільства у новій політичній силі, яка буде:
а) україноцентричною
б) демократичною
в) прозоро фінансованою
г) політично передбачуваною
д) довгостроковою
4. Український клуб сприяє створенню такої політичної сили. Основні її риси:
а) Відсутність в її лавах колишніх – депутатів, чиновників, партфункціонерів.
б) Реалізація довгострокової програми позитивного розвитку країни, яка водночас є програмою виборчою.
в) Чітка націленість на проведення низки реформ – конституційної, адміністративної, судової, виборчої, податкової, партійної.
г) Прозоре фінансування.
д) Демократизм діяльності.
5. Ідеологічною базою нової політичної сили є українські цінності та україноцентрична політика в усіх сферах державного та суспільного буття.
6. Електоральною базою нової політичної сили є всі свідомі громадяни, які прийшли на вибори 7 лютого 2010 року і свідомо проголосували проти всіх, а також ті, хто прагне жити в цивілізованій європейській Україні.
7. Єдиним механізмом функціонування політичної системи в Україні є вибори. Будь-які намагання запобігти проведенню місцевих та позачергових парламентських виборів свідчитимуть про узурпацію влади п’ятьма фракціями у парламенті, які станом на сьогодні не мають підтримки у суспільстві.

Український клуб залишається демократичним позапартійним дискусійним майданчиком, де кожен громадянин України може висловити свою громадянську позицію.

Правління Українського клубу.

04-03-2010 20:08 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1267726125.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua