першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Промінвестбанк перераховує кошти не за призначенням!

05-03-2010 11:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1267780721.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ПАТ «Промінвестбанк» сприяє незаконному привласненню Комунальним підприємством «Міськтепловоденергія» грошових коштів, що належать Закритому акціонерному товариству «Тепловоденергія». Про це заявив в.о. голови правління ЗАТ «Тепловоденергія» Євген Радченко.
Зокрема, з 16 лютого 2010 р. відділення Промінвестбанку в м. Кам’янець-Подільську через свої операційні каси безпідставно приймає на рахунок КП «Міськтепловоденергія» грошові кошти, які належать ЗАТ «Тепловоденергія». Будь-яких правових підстав для зарахування вказаних коштів на КП «Міськтепловоденергія» не існує. Таким чином, відділення Промінвестбанку в м. Кам’янець-Подільську порушує дію договору № 5.05.05 від 09.06.2005 р., укладеного із ЗАТ «Тепловоденергія», щодо прийому платежів за комунальні послуги від населення.
«Незрозуміло, на яких підставах керівництво відділення Промінвестбанку прийняло рішення щодо припинення прийому платежів від населення на рахунок нашого підприємства, – говорить Євген Радченко, – а приймає платежі на користь іншого підприємства – КП «Міськтепловоденергія», які ці послуги населенню не надавало». Окрім того, за його словами, в даному випадку таке порушення договору є неправомірним та безпідставним і суперечить чинному законодавству. Відповідні заяви щодо порушення законних прав ЗАТ «Тепловоденергія» направлені до Національно Банку України та Генеральної прокуратури.
Нагадаємо, з 2004 р. до 1 лютого 2010 року ЗАТ «Тепловоденергія» здійснювало господарську діяльність по наданню послуг водо-, теплопостачання та водовідведення в місті Кам’янець-Подільський на підставі укладених цивільно-правових договорів з населенням та юридичними особами. З 1 лютого 2010 року такі послуги надаються Комунальним підприємством «Міськтепловоденергія», яке не є правонаступником ЗАТ «Тепловоденергія».

05-03-2010 11:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1267780721.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua