першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тепловоденергія та Промінвестбанк поновили договірні відносини

11-03-2010 19:03 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1268326993.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кам’янець-Подільське відділення ПАТ «Промінвестбанк» прийняло рішення діяти згідно чинного законодавства і на сьогодні приймає платежі ЗАТ «Тепловоденергія» за призначенням. Про це повідомив в.о. голови правління ЗАТ «Тепловоденергія» Євген Радченко.
«Таким чином ми можемо констатувати, що на сьогодні відділення Промінвестбанку в м. Кам’янець-Подільську повністю виконує дію договору № 5.05.05 від 09.06.2005 р., укладеного із ЗАТ «Тепловоденергія», щодо прийому платежів за комунальні послуги від населення», - уточнив Євген Радченко. І додав, що відповідні заяви щодо порушення законних прав ЗАТ «Тепловоденергія» Промінвестбанком відкликані з Національного Банку України та Генеральної прокуратури.
«Окрім того, ми закликаємо всі Кам’янець-Подільські філії комерційних банків дотримуватись чинного законодавства і безпідставно не порушувати укладені договори із ЗАТ «Тепловоденергія» на користь Комунального підприємства «Міськтепловоденергія», яке не є правонаступником ЗАТ «Тепловоденергія», – додав пан Радченко. – У протилежному випадку підприємство змушене буде захищати свої законні права у судовому порядку»,
Нагадаємо, ЗАТ «Тепловоденергія» до 1 лютого 2010 року здійснювало господарську діяльність по наданню послуг водо-, теплопостачання та водовідведення в місті Кам’янець-Подільський на підставі укладених цивільно-правових договорів з населенням та юридичними особами. З 1 лютого 2010 року такі послуги надаються Комунальним підприємством «Міськтепловоденергія».

11-03-2010 19:03 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1268326993.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua