першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В.Асадчев: я піду у відставку, але не зараз...

12-03-2010 08:47 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1268376430.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Він обіцяв подати у відставку відразу ж після оголошення результатів виборів, постійно заявляючи про те, що вірить у перемогу В.Ющенка. Очевидно, мав намір знову працювати в Києві Зараз В.Асадчев в ЗМІ наголошує про свої успіхи, особливо в питаннях розгляду скарг та звернень громадян. Так, дійсно, звернень поменшало в порівнянні з минулими роками, але не через ефективну роботу ОДА, а, на нашу думку, через бюрократичні відписки, які надавались громадянам замість обгрунтованих відповідей. Голова облдержадміністрації більше займався самовихвалянням та нагородженням "грошових мішків" та наближених до губернатора осіб. Тобто за час правління Валерія Асадчева фактично відбувалась торгівля нагородами. Стає очевидним, що не хочеться Асадчеву й ти у відставку, але ж, як відопмо, зрадників переможці теж не поважають.

12-03-2010 08:47 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1268376430.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua