першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нардеп Веревський: І лизати, і сосати. Аби гроші . .

17-03-2010 10:28 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1268814512.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Не кажу за весь "бютівський" список погано, але всі грошовиті покидьки області купили депутатські мандати саме в БЮТ.Прийде час і під "загрозою" втратити свій бізнес вони кинуться в ноги новій коаліці, яку й допомогли створити. Звичайно, ніякої загрози втратити бізнес не існувало.Вигадки. Просто в списках коаліції можна більш впевнено й далі грабувати український народ.
Нардеп-бютівець від Полтавської області Веревський з тих, хто не сповідує партійні ідеї. Гроші - його ідея, прийде до влади хтось інший, він знову перекинеться туди.
А чи відомо Веревському, що зрадників переможці не люблять? Його використають і викинуть як якийсь непотріб на смітник. По-моєму, кінець в таких людей один, можливо, як у Курочкіна.

17-03-2010 10:28 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1268814512.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua