першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Головний корупціонер області повинен "піти" з "кампанією"

24-03-2010 07:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269409571.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вже кілька років бореться громадськість області з розсадником корупції, який очолює керівництво прокуратури.
Чотири рази за останні два роки відбувались пікетування прокуратури області з вимогою відставки прокурора області, всіх його заступників, начальників відділів, помічників прокурора та районних прокурорів.
Однак процес протидії корупції зупинявся силовими структурами в тому числі і УСБУ в області.
2-3-поверховий котедж,гараж в центральній, історичній частині Полтави, дорогі іномарки в членів родини, дорогі прикраси на дружинах, родичах та коханках - візитна картка практично кожного прокурорського працівника. Здаєтьсмя Президент В.Ющенко та губернатор В.Асадчев не лише не помічали, а й підтримували корупціонерів, оскільки на звернення громадських організацій уваги, практично, не звертали.
Прокурорські тарифи на закриття кримінальних справ чи їх фальшування проти невинуватих відому практично відомі кожному полтавцю і сягають від 10 000 дол США за злочин середньої тяжкості до кількох мільйонів, а той десятків мільйонів доларів за закриття кримінальних справ за скоєння особливо тяжких злочинів.

24-03-2010 07:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269409571.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua