першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Контрольний постріл" для прокуратури області.

24-03-2010 09:55 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269417346.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прокуратура області "розслідувала" кримінальну справу по обвинуваченню гр.О. за ст.115 ч.1 КК України, в той час,як студенту-першокурснику відомо, що з урахуванням обставин скоєння злочину є всі підстави для його кваліфікації за ст.115 ч.2 КК України. Коли ж після вироку в 5 років проти прокуратури піднялась громадськість, було внесено касаційне подання прокуратури стосовно м"якості покарання, але не відносно "невірної" кваліфікації.
Обвинувачений О. тривалий час бив потерпілого прикладом рушниці, а коли той почав тікати - вистрілив в спину, потім підійшов, вистрілив в груди, а вже потім зробив "контрольний постріл" у вухо. Саме цей останній постріл і став, за висновком судмедекспертизи, причиною смерті гр.М. Тобто приховав "кваліфікуючу ознаку - особлива жорстокість. Згодом засуджений гр.О завантажив тіло в багажник вивіз в сусідній район, де й викинув його. Через три дні під тиском неспростовних доказів гр.О. написав явку з повинною, але у всіх судових інстанціях свою вину так повністю й не визнав.
Характерно, що гр.О. закінчив вищий юридичний заклад, і через 2 місяці після вбивства мав намір працювати помічником прокурора прокуратури Полтавського району.
Вчора незаконний вирок полтавських судів за касаціями потерпілої,представникагромадськихорганізацій та прокуратури(остання подана під тиском громадських організацій) області СКАСОВАНО Верховним судом України. а справу направлено на новий судовий розгляд в суд першої інстанції.

24-03-2010 09:55 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269417346.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua