першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зерна політичної свідомості засадили у Дніпропетровську.

24-03-2010 13:03 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269428616.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На зустріч у рамках міжнародного проекту «Академія політичної освіти «Ходімо Разом!» потрапили тільки найцілеспрямованіші та найактивніші учасники відбору. Протягом 19 – 21 березня «академіки» обговорювали такі широкі теми, як «політика», «демократія», «політичні режими», «системи», «громадянське суспільство» та «механізми політичної відповідальності». Робота у групах і дискусії дали можливість кожному учаснику висловити свою думку, а також презентувати консенсусні рішення групи іншим.
Творчий вечір виявив, що учасники «АПО» не тільки до політики мають здібності, а й до кінематографу, театральних постановок і ліричних римувань. Тож, можна бути впевненими, що до домашнього завдання – підготовки акції протесту – учасники проекту підійдуть креативно.

Єдиною інтригою до поки залишається питання, чи всі учасники дійдуть до червневого фінішу у Києві, а про це вже має стати відомо у наступному пункті зустрічі майбутніх політиків – у Харкові.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/1244/

24-03-2010 13:03 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269428616.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua