першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП СЕМІНАРУ «ГЕНДЕР У ПОЛІТИЦІ» У БУДАПЕШТІ

24-03-2010 13:05 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269428707.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цього разу для учасників були запрошені експерти та тренери з Німеччини, Швеції, Нідерландів, Сербії, Австрії.

Другий курс включав тренінги з комунікаційних навичок, іміджу політичного лідера, залучення нових кандидатів та промоушену організації, її стратегічний розвиток, питань менеджменту, кооперації та співпраці з іншими організаціями.

Окрім того, учасники семінару могли побачити роботу парламенту Угорщини зсередини завдяки захоплюючій екскурсії до парламенту та зустрічі з представником Комітету з питань міжнародної політики.

Курс «Гендер у політиці» завершився отриманням учасниками RSI сертифікатів та паспортів політичної освіти, що особисто вручив Директор Інституту Роберта Шумана Dr. Erhard von der Bank.

Висловлюємо щиру подяку за надану можливість та безцінний досвід Інституту Роберта Шумана та зокрема Dr. Erhard von der Bank, Gábor Berczeli, Violetta Horváth!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/1243/

24-03-2010 13:05 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269428707.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua