першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одеський осередок ВМГО «Демократичний Альянс» відкрив Правозахис

24-03-2010 13:06 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269428785.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Відносно нещодавно ми офіційно заснували такий напрямок, окреме відділення — «Правозахисту», концепція якого передбачає відстоювання порушених прав людини і громадянина», — розповідає Юлія Сащенко, член Правління ДемАльянсу.

Оцінивши ситуацію в нашому місті, було зроблено висновки, що громада — в обличчі неурядових некомерційних установ, схожого напрямку інституцій, що захищали б порушені права громадян — наразі є бездієвою.

Тож, для початку, запрошуємо всіх до неформального (в концепції «Open Space») діалогу, який окреслить майданчик для рішучих дій на основі виважених рішень — у справі відстоювання права на власні права, та лобіювання їх легітимного дотримання! Власне, сам діалог «Open Space» відбудеться 3 квітня.

Також, незабаром заплановано проведення чотирьохденного тренінгу для зацікавленої у сфері правозахисту молоді — із професійними фасилітаторами та у дружній, продуктивній атмосфері! Нашими фасилітаторами виступатимуть професіонали у сфері навчання правам людини із Української Гельсинської Спілки по правам людини.

Програма тренінгу передбачає ознайомлення із історичними аспектами правозахисної діяльності, інформацією щодо реальних механізмів захисту порушених прав, прецедентами злочинів-порушень прав людини в міжнародній практиці, ознайомлення із основними нормативно-правовими актами — як національної, так і міжнародної юрисдикції; і головне – простір для розробки концептуальних рішень щодо відстоювання порушених прав людини!

Контактна інформація для тих, кого цікавить зазначений напрямок:

* будемо раді бачити вас в інтерактивному колі нашої віртуальної google-групи:

http://groups.google.com/group/human_rights_od?hl=ru

* учасником нашої групи на сайті "вКонтакті": http://vkontakte.ru/club16192561
* телефон 093 472 07 61 , 097 232 27 79 — Юлія Сащенко

***
Не лишайтеся байдужими!
Виключно від нас залежить стан дотримання належних нам прав!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/1241/

24-03-2010 13:06 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269428785.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua