першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Смерть черговій невинній жертві несуть правоохоронці

24-03-2010 18:13 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269447202.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В 2004 році гр.Довбиш Н. катували в Полтавському Ізоляторі тимчасового тримання, умисно цілодобово поміщаючи її в закрите приміщення до осіб, які вживали тютюн. Зараз жінка перебуває в тяжкому стані, онкохвора, інвалід 2 групи, потребує дорогих ліків. Нове керівництво міліції відмовилось сплатити присуджені судом лише наприкінці минулого року 10 тис.грн і просить Октябрський суд відсрочити виконання рішення суду на невизначений термін(очевидно до дня смерті жертви)наче б то через відсутність коштів в обласні міліції. Наталію Довбиш, яку незаконно 5 місяців тримали в тюрмі самими слідчими визнано невинною в скоєнні будь-якого злочину. Заява про відстрочку виконання рішення суду надійшла до суду вже від нового керівництва обласної міліції. Жінка, яка набула онкохворобу саме в закладах ОВС, кожної хвилини може померти через нелюдське ставлення до неї з боку правоохоронних органів Полтавщини - відмову сплатити належні їй кошти. 10 тис. грн значна сума для міліції? Аби не горе, було б смішно. Тут інші причини. Для Довбиш такі дії міліції - нелюдські та, можливо, ще й смертельні. На наш погляд такий старт нового керівника аж ніяк не може підвищити імідж ОВС.
Кошти на придбання ліків хворій надавали за її заявою профспілка "Солідарність" ВАТ "Полтавський автоагрегатний завод" (2300 грн), Полтавська районна державна адміністрація(2000 грн), обласна державна адміністрація(750 грн) окремі громадяни(всього 1700грн).
А не допомогла, а, фактично, відбирає. Жах!

24-03-2010 18:13 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269447202.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua