першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

До дерибану готові!

29-03-2010 12:34 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269855293.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

АЗАРОВ ПРИЗНАЧИВ РАНІШЕ СУДИМОГО ЗАСТУПНИКОМ ИІНІСТРА В МІНОБОРОНИ

Олександр Черпіцький призначений заступником міністра оборони.Це призначення стало дуже знаковим, оскільки Олександр Черпіцький є братом Олега Черпіцького, депутата від БЮТ, що на "тушкою" увійшов до коаліції Азарова.Тобто уже саме по собі є прикладом безсоромної політичної корупції.

Але не тільки.
Черпіцький буде заступником міністра, що контролюватиме основні фінансові потоки. Його попередником при Єханурові була людина з симптоматичним прізвищем Монтрезор.
Тоді, уряд Тимошенко, щоб не допустити, як заявлялось, зловживань, наклав мораторій на реалізацію майна ЗС та відчудження земель. Чи стояли за цим рішенням державні інтереси, чи банальна причина - не дати нажитись чужим, невідомо, але той мораторій був скасований лише після зняття Єханурова (що показово).

Тепер цей напрям буде на контролі у людини, котра не тільки перебувала не в ладах з законом, але й в силу особистих обставин є залежною від нинішньої владної банди. Газета “Дзеркало тижня” публікувала документи, з яких випливає, що новий заступник міністра оборони відбував покарання у 1991-92 рр., потім перебував у міждержавному розшуку у 1997-1999 рр.За інформацію медіа, Черпіцький має прізвисько ”Чепчик”.

Мало того, що Черпіцький в силу моральних критеріїв, не повинен би допускатись до посад, повязаних з матеріальними засобами, він ще й поєднуватиме посаду заступника міністра з посадою директора Департаменту реалізації надлишкового майна і земель Міноборони.

Показово, що представити Черпіцького до Міноборони приїздив особисто віце-прем’єр Володимир Сівкович, котрий якраз і куруватиме в Кабміні такі хлібні сфери.
Маємо зауважити, що й сам Сивкович є великим фахіфцем у гешефтних справах.
На початку 90-х, коли здійснювався вивід радянських військ з Німеччини, військові комерсанти, "облегчуючи" це виведення розпродавали все, що можна було поціпити, то ж продали західним розвідкам навіть з десяток цілком таємних зразків техніки звязку й розпізнавання.
За участь у цих торгах пару сотень контррозвідників, серед них і Сивковича, звільнили зі служби.

Тож тепер, з огляду на життєвий досвід основних фігурантів, маємо систему, заточену на гарантоване пограбування держави та поповнення ресурсів клану, що захопив вдаду.

29-03-2010 12:34 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269855293.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua