першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

За безпеку на дорогах через КВН

30-03-2010 21:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269972592.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

26 березня на сцені чернігівського міського палацу культури юні інспектори руху з 7 регіонів України змагалися за звання веселих і найкмітливіших. До Чернігова завітали КВНюірівці з Житомирської, Сумської, Вінницької, Донецької, Рівненської областей та міста Києва.
Мета конкурсу: залучення широкого загалу школярів до запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, виховання в них культурних та естетичних смаків, зміцнення дружніх зв’язків між командами КВН - ЮІР.
КВН зібрав повний зал глядачів, які активно підтримували учасників змагань. На заході також були присутні представники дипломатичних установ: посольств США та Республіки Естонія в Україні.
Перше місце за сумою набраних балів посіла команда КВН-ЮІР "ДТП" з Донецької області. Другими стали господарі сцени - команда КВН-ЮІР "STOP" школи № 13 міста Чернігова. Рівненська команда посіла ІІІ місце, сумчани стали четвертими. Вінницька команда "СТОП і КО" на п'ятому місці, житомирці - на шостому, кияни - на сьомому місці.
Чернігівська команда виступала з флікерами, пропагуючи культуру носіння світлоповертаючих знаків для безпеки пішоходів в темну пору доби.
Всі учасники змагань отримали подарунки від Державтоінспекції Чернігівської області, спонсорів конкурсу групи компаній "Фокстрот" та аква-парку "Острів скарбів на Азовському морі".
Проведення конкурсу в Чернігові відбулося за фінансової підтримки Центру "Доброчин», в рамках діяльності програми «Фонд Розвитку Громади». Висловлюємо щиру подяку всім, хто виявився небайдужим до проведення такої ініціативи та вклав свій час і кошти у цю значну для української школярів подію.

30-03-2010 21:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1269972592.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua