першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ні – антиукраїнській істерії на одеському ТБ!

03-04-2010 18:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1270306978.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадські організації «Свободная Одесса» та «Комітет Оборони Одеси», за підтримки Одеського осередку БРАТСТВA заявляють про початок безстрокового пікетування приміщення телеканалу «АТВ». Акція протидії відвертій антиукраїнській істерії розпочнеться 6 квітня о 9:00 за адресою: м. Одеса, вул. Сегедська, 18.

З моменту свого першого виходу в ефір телеканал «АТВ», що належить відомому в минулому кримінальному авторитету, нині політичному пройдисвіту, лідеру партії «Родына» Ігорю Маркову, зарекомендував себе як телеканал, що з особливою ненавистю ставиться до всього українського, й систематично поширює заклики до сепаратизму. За це він неодноразово ставав об‘єктом різноманітних перевірок, інспекцій тощо. Але попри це, попри всі намагання патріотичної громадськості Одеси через суд домогтися закриття шовіністичного прокремлівського каналу, контролюючі органи та влада не зробили цього. Те, на що неспроможні влада та правоохоронні органи, зроблять прості одесити.

6 квітня жоден співробітник цього українофобського телеканалу не зможе потрапити на своє робоче місце. Одеситам набридло терпіти постійні намагання різноманітних маркових, кваснюків, васильєвих та інших в ефірі «АТВ» розпалити пожежу міжнаціональної ворожнечі в місті. Ми запрошуємо всі патріотичні організації та політичні партії приєднуватись до нашої акції. Українці – досить терпіти знущання «АТВ»! «АТВ» має бути зруйноване!

ГО "Свободная Одесса"

ГО "Комітет Оборони Одеси"

БРАТСТВО, Одеський осередок

03-04-2010 18:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1270306978.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua