першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дніпропетровський дебатний турнір

05-04-2010 22:57 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1270497469.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадська організація „Вчителі за демократію та партнерство, Дніпропетровськ” 24 квітня 2010 року проводитиме Дніпропетровський дебатний турнір. Турнір відбудеться за форматом ціннісних дебатів Карла Поппера для учнів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій.

Тема турніру:
Освіта в Україні має відповідати європейським стандартам
Education in Ukraine should be based on european standarts

Дебати – це організоване за певними правилами (форматом) обговорення суперечливого питання. Суть дебатів полягає у переконанні нейтральної третьої сторони, суддів, у тому, що аргументи вашої команди вагоміші за аргументи команди опонентів. У дебатах беруть участь дві команди, кожна з яких складається з трьох учнів. Одна сторона підтверджує тезу, сформульовану у темі, а інша – заперечує її. Команди заздалегідь не знають, яку сторону (ствердження чи заперечення) вони будуть представляти – це визначається жеребкуванням за декілька хвилин до початку дебатного раунду. Тому необхідно не лише підготувати власні промови, а й бути готовими реагувати на аргументи опонентів.
Метою дебатів за форматом Карла Поппера є розвиток критичного мислення, вміння аналізувати інформацію, прийняття рішення на основі існуючої інформації, а також відстоювання своєї точки зору; виховання поваги та терпимості до різних поглядів, підвищення освітнього рівня, сприяння поінформованості та демократизації суспільства.
Турнір проходитиме під егідою та за стандартами міжнародної дебатної асоціації „IDEA” (www.idebate.org). До участі в турнірі запрошуються всі бажаючі команди, які володіють форматом турніру. Пропонуємо два паралельні треки для англомовних та україномовних команд. В рамках турніру відбудеться 4 дебатні раунди, за результатами яких будуть визначені переможці.

Час проведення: 24 квітня 2010 р., з 9 до 17 год.
Місце проведення: м. Дніпропетровськ, гімназія № 12 (пр. Пушкіна, 75)
Реєстрація: Для здійснення реєстрації необхідно надіслати лист на адресу teachers_dp@ukr.net. Остання дата реєстрації – 17 квітня 2010 р.

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, звертайтесь на e-mail: teachers_dp@ukr.net або телефонуйте: +380667174488, Олена Зима.

05-04-2010 22:57 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1270497469.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua