першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

УНП вимагає відпустити українських патріотів

08-04-2010 15:44 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1270730693.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Народні депутати від Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ та Ярослав ДЖОДЖИК направляються у суд, куди повезли осіб, затриманих під час сьогоднішнього пікетування відкриття виставки фотографій та документів в Українському домі - «Волинська різня: польські та єврейські жертви ОУН-УПА». За інформацією, яка наразі існує, «планується накласти на них адміністративне стягнення, що передбачає арешт до 15 діб».

Довідково. УНП разом з представниками інших політичних сил організувала сьогодні пікет з метою висловити публічну незгоду щодо відкриття фотовиставки з використанням відверто тенденційних та брехливих фактів щодо Волинської трагедії. Пікет було проведено на законних засадах, у відповідності з повідомленням до Київської міської державної адміністрації.

Після пікету представники правоохоронних органів затримали близько 15 осіб, зокрема і членів УНП. Представники УНП стверджують, що затримання відбулись «на замовлення високої влади», оскільки приводом для цього ставали, наприклад, факти фотографування затримання членів пікету міліцією на виставці.

Іван ЗАЄЦЬ закликає відкрити проти організаторів і замовників сьогоднішньої виставки кримінальну справу за розпалення ксенофобії в українському суспільстві та свідомі спроби посварити Україну та Польщу.

08-04-2010 15:44 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1270730693.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua