першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Бєспрєдєл на автошляхах

12-04-2010 21:30 Черкащина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271097050.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні, о 12 з хвилинами рух по автошляху Київ-Дніпропетровськ було повністю перекрито на ділянці біля Рогозова. Всі машини, вантажівки, крім рейсових маршруток було загнано в Рогозів з обох в'їздів. Траса до Переяслава була очеплена міліцією, всі виїзди на трасу перекриті. На питання "чому?" - відповідь - "Вказівка!". Плинув час, машин набилося декілька сотен, вся дорога чрез Рогозів була забита.

По трасі їхав до Києва Голова Держави. Всі розуміли, що це не з приводу аварії, яка сталася перед тим. Народ гудів у гудки, матюгався, люди поспішали до кладовищ ... Пройшло 50 хвилин. Врешті-решт мєнт, зрозумівши людей, які від нього не відступали, став рапортувати - ще 15, ще 5, вже КП проїхали... Здається така історія відбувалася по всьому шляху слідування кортежа, а це тисячі ображених, роздратованих людей, можливо навіть якісь збутки.

Черга простояла (хто першим попав) більше ГОДИНИ!!!
Крім прокльонів до винуватців простою від людей нічого не було чути, мовляв, бачили очі що обрали, це тільки початок.

Такого не пам'ятаю навіть за часів Кучми. Ну, ясна річ, перекривали шляхи, розганяли з мигалками. Але ненадовго і не так масштабно.
Те, що мабуть "тільки починається" - просто нахабне знущання з громадян. Їх не хвилює, що є інші люди, які поспішають на зустрічі, аеропорти і т.п.

Не бачу сенсу далі коментувати, пропоную звернути увагу на нове стихійне лихо в країні, можливо публікувати подібні факти, попереджувати водіїв, накопичучи таким чином матеріал.
Але чи то змінить ситуацію?


З повагою, мешканець Черкас, Ігор

12-04-2010 21:30 Черкащина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271097050.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua