першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Не взяв хабара - орден на шию.

13-04-2010 08:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271136412.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Стоїть питання, - Якщо таких працівників судової системи нагороджувати, то яких притягати до дисциплінарної відповідальності? За які заслуги надано державну нагороду цій особі? За службу народу України? Дуже й дуже сумнівно, на нашу думку. Більш ймовірно за службу особі чи групі осіб.
Більше десяти років наш громадський центр «Солідарність проти корупції в судах» проводить моніторинг діяльності судів загальної юрисдикції, активно протидіє корупції. Саме за таку діяльність і було кинуто кілька років тому за грати трьох найактивніших спеціалістів нашого центру.
Я не хочу зараз вкотре повторювати бухгалтерію судових рішень, хочу лише ще раз наголосити на необхідності проведення судової реформи, яка б, нарешті, розірвала корупційний ланцюг «Міліція-прокуратура-суд» та унеможливила справляння правосуддя злочинними елементами.
В ст. 7 Закону України «Про статус суддів» вказано(читаючи поміж строчок), що любий мерзотник не молодший 25 років, сплативший кошти іншим мерзотникам, може стати суддею. Ми, народ тобто, вважаємо себе, згідно ст.5 Конституції України, «…єдиним джерелом влади в Україні», а насправді?. До нас звернувся за допомогою один з працівників районного суду, який взяв у банку кредит та сплативши немалу суму за бажану мантію так і не став суддею, бо хтось його випередив, сплативши більшу суму. Кидалово серед своїх!
То хто ж вони, власне, судді? На думку 22 відсотків полтавців, яку вони висловили під час чергового опитування нашою громадською організацією – це збіговисько продажних покидьків, які, перетерши і поділившись між собою коштами, самі себе призначають судовою владою.
То ж звідки взялась така спільнота? Звідки ці особи, яких навіть язик не повертається назвати людьми?
Загальновідомо, що всі працівники правоохоронних органів - з прокуратури, судів і СБУ, як правило, за виключеннями, які лише підкреслюють правило, розливаються із єдиної баклажки. Синок прокурора, судді, ніколи не піде працювати в поле чи будувати. Із самих пелюшок впитавши в себе атмосферу хамства, неповаги до людей, неповаги до закону, вихований в куражі безкарності та цинізму, оцей контингент і визначає ті, такі відомі, якості наших суддів.
Тут йде мова вже про еффект кровозмішування, інсцесту. Так уже історично склалося , що ця бидлота кучкується і спаровується в межах обмеженого кастового ареалу, а відтак, то і чисто біологічно, виродок плодить ще більшого виродка. Подивіться скільки родичів працює в судах, міліції, прокуратурі СБУ!(Нетак давно, наче б то міліціонери побили громадянина, якого підозрювали у наркобзалежності. Побитим виявився зять одного з очільників СБУ. Тож міліціонери "загриміли" за грати. Але це виняток. Ворон ворону....
Чи відомо Вам, що універсальний сімейний підряд (суддя, нотаріус, міліціонер, прокурор) здатен відслідити юридично-підвішену нерухомість у стариків, алкашні та подібних, вміє, та ще й «цілком законнно» , «належним чином», її і відчужити, та може, знову ж таки, тютя-тютя по закону, здійснити «нагляд» над законністю ?... Чи відомо Вам, що до багатьох трупів «невідомих», що час від часу знаходять у лісопосадках та каналізації нашої області, мають безпосереднє відношення такі сімейні підряди, які є організаторами вбивств осіб «вразливих категорій»? Прокурор-вбивця, суддя-вбивця, нотаріус-вбивця …
Маючи вже достатній життєвий досвід та достатній стаж спілкування із цим стовідсотково корумпованим контингентом, я все частіше приходжу до висновку, що давно прийшов час справжньої судової реформи. Саме судова реформа могла б покласти край корупції у абсолютно всіх гілках влади. Але справжньої. Не у виконанні В.Онопенка, який «добився» у В.Ющенка європейської заробітної плати для українських суддів при сомалійських доходах пересічного громадянина України.
Власне суд, як інституцію виплекану людством і тисячелітньою історією, я поважаю. Але суд на основі закону. І суддю який діє згідно закону. Поважаю Суддю, як людину, яка свідомо взяла на себе Гріх – судити. І тут, або - або. Поки суд, суддя діє в рамках закону – це суд і суддя. Порушив суддя закон - він для мене вже і не суд, і не суддя, А конкретніше, то злочинне фахове угрупування

13-04-2010 08:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271136412.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua