першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Турбота про ветеранів - милицею по голові.

15-04-2010 10:29 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271316561.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Колишній військовий офіцер-розвідник, а нині 85-річний інвалід другої світової війни Василь Сухарєв, на очах в кількох пасажирів був побитий водієм маршрутного таксі на кінцевій зупинці лише за те, що відмовився оплатити проїзд. Ветеран мав відповідну вкладку в пенсійне посвідчення, але розгніваний водій вирвав милицю з рук і бив нею нещасного по голові, ногах, тулубу до тих пір поки милиця розлетілась на друзки.
Відразу ж була порушена кримінальна справа, але злочинець так і не поніс покарання, бо шляхом різноманітних операцій представників прокуратури та суду був „підведений” під Закон України „Про амністію” і до цього часу успішно продовжує працювати на маршруті „Центральний ринок – дачі Вороніно”. Дідусь-ветеран продовжує безуспішно оббивати пороги обласної міліції, де лише розводять руками – закон є закон. А злочинець навіть не вибачився перед ветераном. До речі, ветеран має вісімнадцять бойових нагород, кілька тяжких поранень на фронті
Ось така от турбота про ветеранів-інвалідів війни на теренах Полтавщини напередодні 60-річчя Перемоги.
Наша громадська організація з цього приводу готує чергове пікетування прокуратури області з вимогою відставки прокурора області та зміни всього керівного складу цієї найбільш корумпованої державної установи.

15-04-2010 10:29 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271316561.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua