першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чи сприяє голова Господарського суду Києва рейдерам?

16-04-2010 13:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271413134.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Минув майже рік з того моменту, як група рейдерів протягом однієї ночі розібрала до скелету промислову будівлю унікального київського підприємства по переробці побутового сміття «Київміськвторресурси», викравши обладнання та продукцію. І ось вже майже рік керівництво заводу намагається захистити свої законні права та притягнути організаторів відверто бандитських дій до відповідальності.

Безрезультатно! Прокуратура столиці безпідставно відмовляє у порушенні кримінальної справи, а суди виносять безпрецедентні рішення на користь загарбників. Їхній представник – Сергій Назаренко стверджує, що до таких дій працівників прокуратури та суддів спонукав справжній господар рейдерів - Ігор Калетник (член КПУ, нині Голова Державної митної служби України).
Саме тому рейдери цинічно посміхаються в обличчя керівників підприємства «Київміськвторресурси», публічно заявляючи, що за «правильні» рішення отримав великого хабара голова Господарського суду Києва Василь Саранюк.
Так це чи ні - у пана Саранюка вирішив поцікавитися Антирейдерський Союз Підприємців України, корпоративним членом якого є ТОВ «Київміськвторресурси»:
Шановний Василю Івановичу!

В Господарському суді міста Києва розглядаються справи за № 36/6 – суддя Трофименко Т.Ю. та за № 6/38 – суддя Ковтун С.А. Причиною розгляду даних справ є майновий спір між двома київськими підприємствами – ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» та ТОВ «Київміськвторресурси». В основі даного майнового спору лежить рейдерський напад підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» на будівлю градирні, яка належить на праві власності підприємству «Київміськвторресурси». Дана будівля знаходиться за адресою: місто Київ, Деснянський район, вул. Магнітогорська, 1.

Зі слів представника підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» - Назаренка С. П., які він висловив у присутності представників підприємства «Київміськвторресурси» та преси, - судді Трофименко Т.Ю. та Ковтун С.А., нібито, отримали від Вас вказівку про вирішення всіх судових спорів, учасником яких є підприємство «Київміськвторресурси», - на користь іншої сторони.

Деякі ствердження Назаренка С. П. вже справдились, зокрема суддя Трофименко Т.Ю., нехтуючи висновком державної експертизи, винесла рішення на користь рейдерів. Якщо далі вірити словам Назаренка С. П., то 19 квітня поточного року суддя Ковтун С.А. винесе (нібито за Вашою вказівкою) рішення, яке позбавить підприємство «Київміськвторресурси» права власності на будівлю градирні.

Враховуючи те, що підприємство «Київміськвторресурси» є членом Антирейдерского союзу підприємців України, а хід всіх судових справ, пов’язаних з порушенням майнових прав цього підприємства відслідковується засобами масової інформації, просимо Вас підтвердити чи спростувати слова представника підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» - Назаренка С. П.

З повагою,
директор Антирейдерского союзу
підприємців України
А.А. Семидідько


Слід зазначити, що тотальна корупція, в тому числі і у судовій гілці влади, вийшла на рівень реальних загроз національній безпеці України. Розмах, з яким в нашій державі відбирається, або знищується чужа власність, шокує закордонних інвесторів. Експерти прогнозують, якщо відвертий бандитизм на економічному просторі країни не буде зупинений, вже за кілька місяців на Україну чекатиме нова, більш потужна хвиля економічної депресії. Подолати її на цей раз буде значно складніше. І якщо державне керівництво терміново не визначиться, що робити з продажними суддями та представниками правоохоронних органів, вже завтра влада буде неспроможною відродити стабільність в економіці. А серйозні партнери обходитимуть Україну десятою дорогою, як торгові судна намагаються обходити узбережжя Сомалі – держави, яка живе за рахунок піратства. Невже ж Україна заслуговує на таку репутацію?

Антон Величний

16-04-2010 13:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271413134.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua