першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Риба воду не труїть

16-04-2010 19:00 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271433613.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На просторах Інтернет сьогодні гуляє заспокоююча для киян та жителів Київської області новина: питна вода у Києві та Київській області наразі відповідає нормам. Такі висновки перевірки якості води, що була проведена санітарними службами Києва.

Нагадаємо, що причиною до перевірки стала інформація про загрозу зараження води через те, що тонни риб були закопані на берегах Київського водосховища.

«За перший квартал і два тижні квітня рівень інфекційних захворювань в Києві та Київській області перебуває на звичайному сезонному рівні, і порівняно із багаторічними спостереженнями немає відхилень у стані питної води» - повідомив на брифінзі 15 квітня Анатолій Пономаренко, головний санітарний лікар столиці.

Також і столична адміністрація поінформувала людей, що незабаром «Київводоканал» отримає достатньо коштів для закупки належної кількості реагентів для очищення води…

Однак, на жаль риба є не єдиною причиною забруднення питної води Київщини.

Так, наприклад, для Київської області існує небезпека забруднення джерельної води збудниками хвороб та хімікатами із підтоплених кладовищ, вбиралень, хлівів, полів та сміттєзвалищ. Громадський рух «Разом із тобою» вже писав про конкретні небезпечні об’єкти, наприклад, 5 полігон (http://razomiztoboyu.wordpress.com/wp-admin/post.php?action=edit&post=51).

Хочемо нагадати, що мешканці підтоплених територій можуть звертатися до органів місцевої влади з вимогою забезпечити питною водою та продуктами харчування гарантованої якості.

16-04-2010 19:00 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271433613.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua