першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Інваліда війни 1-ї групи В.Сухарєва закували в кайдани

17-04-2010 10:19 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271488766.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Він не попав в полон до німців жодного разу, хоча був військовим розвідником і за „язиками” десятки разів переходив лінію фронту. На фронті отримав кілька тяжких поранень. Ветеран має близько двох десятків бойових нагород. Але на 87-му році життя попав в полон до полтавських міліціонерів, був закутий в кайдани „омоновцями”.
Він попав в полон до полтавської міліції після того, як звернувся туди за допомогою після побиття водієм маршрутного таксі. Показавши водієві посвідчення учасника війни з вкладкою міської ради на безкоштовний проїзд, 87-річний ветеран, інвалід Великої Вітчизняної війни 1 групи, Василь Олексійович Сухарєв відмовився оплачувати проїзд за що на кінцевій автобусній зупинці „Центральний ринок – дачі Вороніно” був нещадно побитий водієм. Як справжній недобитий фашист той бив його відібраною у нещасного милицею до тих пір, поки милиця розлетілася на шматочки. Вина ж ветерана полягала в тому, що обідраного "Богдана" було зареєстровано, як маршрутне таксі, а нещасний ветеран прийняв його за звичайний автобус.
Повіривши в Перемогу над фашизмом, ветеран-інвалід звернувся до Полтавського міського управління ГУМВС України в Полтавській області за допомогою. Але, мабуть, про перемогу людських цінностей над ідеями фашизму там не було відомо. Саме тому начальник міської міліції Дідик викликав „Омон”. Молоді хлопці, очевидно, теж не знали, що саме завдяки відвазі таких, як Сухарєв В.О. і живуть на землі. „Заламавши” немічного дідуся, за лічені секунди „омоновці” закували його в наручники та спустили на перший поверх міського управління міліції. Зі слів міліціонерів такі дії були викликані ненормативною лексикою ветерана, який обурювався некваліфікованими діями правоохоронців по затриманняю та притягненню до відповідальності зловмисника, який наніс йому тілесні ушкодження.
Сам же водій відбувся легким переляком, оскільки за сприяння прокуратури області "був підведений" під амністію.

17-04-2010 10:19 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1271488766.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua