першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Януковичу: громадськість вимагає відправити на нари прокурорів

23-04-2010 08:20 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272000010.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В кінці травня відбудеться чергове пікетування прокуратури області з вимогою відставки керівництва прокуратури та обласного суду. Корупція, хабарництво, кумівство,участь в злочинних групах чиновників викликали справедливе обурення мешканців області. Так, маючи значні кошти в прокуратурі області можна замовити кримінальну справу на свого ворога, чи викупити злочинця від справедливого суду. Звичайно, представники судової гілки влади отримують свою частку від злочинної діяльності прокуратури.
Таким чином, завдяки злочинним зв"язкам суду та прокуратури уникли кримінальної відповідальності працівники міліції, які гвалтували та вбивали молодих дівчат на дніпровській базі відпочинку в с.Солошине Кобеляцького району. Пікетувальники вимагатимуть справедливого покарання вбивць Л.Пухи, Н.Вазерцевої та І.Рибалко. Про кількість прихованих та замовлених злочинів свідчать автівки працівників прокуратури вартістю кількасот тисяч доларів. Круто живуть прокурори області!

23-04-2010 08:20 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272000010.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua