першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Увага! Репресії в Києві

26-04-2010 15:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272285787.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Міліція почала переслідування українських патріотів у Києві.

Сьогодні вночі співробітники правоохоронних органів намагалися вдертися до квартири батьків Катерини Оврамець. Погрожуючи вибити двері, вони вимагали від батьків Катерини видати їм дочку. Правоохоронці мотивували це тим, що нібито проти неї порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, Катерина Оврамець, виконавиця патріотичних пісень, була арештована 18 квітня після власного концерту в Одесі. Не знайшовши підстав для подальшого утримання, міліція була вимушена відпустити її наступного дня.

В той самий час в Одесі було безпідставно затримано ряд членів патріотичних організацій, двоє з них – Олексій Макаров і Віталій Краснощок – досі перебувають за ґратами. Проти них порушено кримінальні справи.

На допитах працівники міліції неодноразово наголошували, що подібні переслідування продовжуватимуться не тільки в Одесі, а й в інших містах України, зокрема, у Києві.

26-04-2010 15:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272285787.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua