першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Місяць до Всеукраїнського Дня Європи у Маріуполі 29/04/2010

27-04-2010 22:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272396839.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Місяць відділяє Маріуполь від Всеукраїнського Дня Європи 29 травня 2010 р.

Ліга "ДИПКОРПУС", що наполегливо виборювала для рідного міста право приймати широкоформатне свято, прагне,а би День Європи-2010 був не одномоментною подією, а підтримував атмосферу святкування якнайдовше.

З цією метою самому святкуванню традиційно передуватимуть численні заходи від пізнавального квесту "ЄвроМарін" до тематичного турніру з "Євро-Брейн-Рингу".

Одна з таких подій Ліга "ДИПКОРПУС" проводить 27 квітня 2010 року на базі та за підтримки Маріупольського державного гуманітарного університету. Це фінал Маріупольської шкільної олімпіади - щорічного захоплюючого змагання, яке покликано поширювати знання про країни Європи та Євросоюз, а також ознайомлювати шкільну молодь з професією фахівця з міжнародних відносин.

Колектив маріупольської штаб-квартири Ліги "ДИПКОРПУС" під керівництвом Олени Іванців і Тетяни Касьян напрацював низку надцікавих конкурсних завдань. На першому етапі, що проходив у школах Маріуполя учасники мали справу із тестовими завданнями, що вимагали знання не лише сухих фактів, а і візуальне знайомство з обличчями провідних політиків, митців, громадських діячів, символікою країн ЄС та писали тематичні світоглядні есе про Європу.


У другому турі, що збирає фіналістів з бл. 20 загальноосвітніх закладів Маріуполя, на них чекають ще більш креативні завдання аж до мистецької інсталяції на євротематику.

Результати Маріупольської євроолімпіади незабаром дивіться на сайті Ліги "ДИПКОРПУС" - www.dipcorpus.at.ua

Усі переможці будуть урочисто нагороджені на сцені Маріупольського Євромістечка у компанії дипломатичних діячів та зірок естради.

Директор департаменту євроінтеграції Ліги "ДИПКОРПУС"
Доценко Світлана Олександрівна
dipcorpus-mdgu@ukr.net

27-04-2010 22:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272396839.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua