першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Маріуполі дебютував мобільний призовний пункт до Дня Європи

29-04-2010 22:09 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272568166.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лише місяць відділяє нас від довгоочікуваного грандіозного святкування Всеукраїнського Дня Європи-2010 у м. Маріуполі.
Як відомо, щороку більш ніж півсотні волонтерів стають співорганізаторами кожного широкоформатного святкування, які влаштовує Посольство ЄС спільно з адміністраціями обраних регіонів України.
Кожен бажаючий може подати власну кандидатуру волонтера для розгляду уповноваженим партером Посольства ЄС - ГО "Молодіжний європейський парламент - Україна". Детальніше тут: http://www.eyp-ua.org/news/ed2010/
Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС", яка від 2004 року виборювала право Маріуполя приймати всеукраїнський формат свята Дня Європи, поставила за мету, аби волонтери Маріупольського Дня Європи 29 травня 2010 р. не лише разово взяли участь у акції, а і глибоко усвідомили важливість співпраці з представниками інших держав, необхідність реформ у суспільстві.
Враховуючи, що навіть найактивнішим молодим людям важко довести до кінця справу подання заявки у волонтери через напружений графік навчання чи роботи та з метою мобілізації найактивнішої молоді для волонтеріату Секретаріат Ліги "ДИПКОРПУС" розгорнув у Маріупольському державному гуманітарному університеті мобільний призовний пункт для волонтерів. Тут кожен охочий міг ознайомитися з умовами участі, заповнити заявку у електронній формі.
Згодом представники Ліги "ДИПКОРПУС" переслали зібрані дані Олександрі Мазур, координатору волонтерів від "Європейського молодіжного парламенту".
Враховуючи позитивний досвід, легати "ДИПКОРПУСУ" готові розгорнути подібні пункти у інших установах міста, а також підготувати за підтримки відділу у справах сім'ї та молоді Виконкому Маріупольської міськради агітаційні семінари-презентації для волонтерів з інших навчальних закладів міста.

Доценко Світлана Олександрівна
Департамент євроінтеграції
Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС"
dipcorpus-mdgu@ukr.net

29-04-2010 22:09 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272568166.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua