першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Заява українських громадян в Австрії.

30-04-2010 15:03 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272629017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заява
українських громадян в Австрії.

Ми, громадяни України, заявляємо:

Систематичні порушення Конституції України президентом Януковичем та Верховною Радою, завдяки яким були незаконно сформовані коаліція, потім — Кабінет Міністрів, а тепер ратифікована угода про продовження перебування Чорноморського Флоту РФ на українській території, є державною зрадою. Cтаття 111 Кримінального Кодексу України кваліфікує державну зраду як “діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України:.. надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України” і карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

Тому ми звертаємося до Служби Безпеки України, всіх військовослужбовців: ви давали присягу на вірність народу України та зобов’язалися неухильно дотримуватися Конституції. В ситуації, коли діючий президент є порушником Конституції, депутати Верховної Ради від Партії Регіонів, Блоку Литвина, комуністи і ті, хто голосував всупереч Конституції, на чолі зі спікером — порушниками Конституції, Кабмін утворено всупереч Конституції, Конституційний Суд неспроможний адекватно кваліфікувати очевидні порушення Конституції, і, таким чином, вся влада в країні діє антиконституційно, що має розцінюватися, як заколот, зрада народу і Батьківщини - вимагаємо від вас виконати складену присягу і негайно зупинити і знешкодити зрадників.

Ми - православні, греко-католики, католики, протестанти - звертаємося до глав всіх українських церков: президент Янукович здійснив клятвопорушництво, переступивши через інавгураційну присягу, дану на Євангелії у Вашій присутності, про вірність Україні та її народу тим, що зневажив титульну націю України на сесії ПАРЄ запереченням геноциду українців сталінським режимом; здав інтереси України, безпречинно запропонувавши позбутися високозбагаченого урану; порушив Конституцію України, підписавши угоду про продовження перебування іноземного флоту на українській території. Тому просимо Вас відреагувати на невідповідність дій президента складеній присязі, і донести до відома мирян і священництва свою чітку позицію з цього питання. «Не за словами, а за ділами» пізнаємо ми суть людей і їхніх справ.

Ми звертаємося до українських громадських об’єднань, зокрема Громадянської Асамблеї України, новоутворених комітетів порятунку України з проханням представити зміни до Конституції, які унеможливлять різні тлумачення її норм та параліч різних гілок влади, які передбачать покарання для депутата за недотримання ним передвиборчої програми і дадуть можливість його відкликання виборцями. Крім того, країні потрібно знати, за яким сценарієм, і в які терміни буде формуватися нова влада. Першочерговим завданням вважаємо підготувати загальнонародний референдум для внесення змін до Закону про вибори депутатів Верховної Ради, якими передбачити 1) відміну виборів на партійній основі; 2) зменшення кількості народних депутатів; 3) відміну депутатської недоторканості; 4) введення норми про обов’язкове вільне володіння державною мовою кандидатом в депутати, а також скасування пільг для депутатів.

Ми звертаємося до всіх громадян України: дії теперішньої влади, яка скомпроментувала себе напротязі перших 50 днів і попередньої, яка звела нанівець досягнення Майдану напротязі п’яти років, є абсолютним аргументом на користь кардинального оновлення існуючих в країні інститутів влади. Партійна система виборів себе дискредитувала настільки, що виборці у масі своїй не бачать перспективи у зміні влади, бо резонно запитують себе: ”І хто ж знову керуватиме? Ті самі?” Україна опинилася в тупику, в який загнали її всі теперішні політики, представлені у ВР. Тому нові вибори парламенту і місцевих органів самоуправління необхідно провести винятково на мажоритарній основі. Тільки так ми приведемо до влади нових людей, і тільки з ними ми зможемо розвиватися як нормальна європейська країна.

Підтримуємо протести Львівської, Тернопільської та Волинської обласних рад, Івано-Франківської міської ради проти угод між Януковичем і Мєдвєдєвим про ЧФ РФ. Приєднуємося до протестів громадських організацій, партій, інтелігенції, бізнесменів. У зв’язку з планами, озвученими МЗС України щодо підписання 17 травня нових угод між Україною та РФ, твердо переконані, що недопущення наступної здачі інтересів на догоду Росії є першочерговим завданням кожного українця. Нагадуємо кожному, що 17 стаття Конституції України передбачає, що “захист суверенітету і державної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є ... справою всього українського народу”.

MsWord document
заява.doc

33.00 Kb

30-04-2010 15:03 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272629017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua