першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Про боксерів, які гупали наркобариг (Ніжин)

03-05-2010 19:20 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272903638.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кілька боксерів у Ніжині "накривали" місцевих бариг, фізично їх перевиховували, записували на відео їх зізнання, суворо попереджали більше не барижити, а через деякий час перевіряли їх поведінку. Тепер вони під арештом, а бариги - на волі.

Хоча відео, яке назнімали активісти, говорить саме за себе, мєнти вигадали байку, буцімто ці хлопці - зовсім не боряться з наркобаригами, а займаються викачуванням з них грошей, а відібрану наркоту забирають собі і барижать нею.

Воно, з іншого боку і очікувано - за декілька днів до затримання один з активістів відкрито на зібранні заявив, що наркоту в місті "кришують" мєнти, і навів факти, що це підтверджують, в тому числі й слова самих бариг, знятих на відео.

зараз один з активістів - затриманий, двоє - у безпечному місці(хоч в розшук їх ще не оголошували)

ТСН зробили на диво хороший репорт, де достатньо аматорського відео, відзнятого активістами, щоб зрозуміти що й до чого ( подивитись можна тут: http://tsn.ua/bin/tv/?media_id=223880).

Очевидно, що ситуація потребує розголосу, а активісти - підтримки, тому закликаємо ЗМІ до широкого висвітлення цієї теми, а громадськість - до акцій солідарності.

03-05-2010 19:20 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272903638.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua