першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«ДомРа-Фест». Фолк-джаз у Києво-Могилянській Академії.

03-05-2010 22:44 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272915857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«ДомРа-Фест». Фолк-джаз у Києво-Могилянській Академії.
13 травня 2010 року, о 17-00 в Культурно-Мистецькому Центрі Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбудеться ДомРа-Фест. Вперше в Києві демонструватиметься єдина в світі електродомра, створена на замовлення відомого українського домриста Віктора Соломіна, та його новий проект фольк-джаз гурт «ДомРа». Гурт представляє новітній напрямок сучасної українськой музики, поєднуючи джаз та старовинні українські пісні і презентуватиме на фестивалі свій дебютний сингл «Купальська».
Електродомра - надзвичайний інструмент роботи музичних майстрів Андрія Степановича та Олега Стоколоса – завдяки ексклюзивній електроніці домра може взаємодіяти з різноманітними звуковими процесорами, а домристи використовувати всі новітні технічні надбання.
Захід проходитиме на благодійних засадах. Всі зібрані кошти будуть направлені на заснування благодійного фонду студентських музичних проектів НаУКМА.
Організатори цього заходу – НаУКМа, менеджмент проекту ДомРа, студентські організації «Музичне Товариство» та «радіо К:)ВІТ» - мають на меті показати, що українська фольклорна музика розвивається разом із сучасними звуковими технологіями, світовими тенденціями щодо популяризації етнічної музики в цілому. Фестиваль розрахований на широкий загал – як на музичних поціновувачів та критиків, так і на будь-кого, хто цікавиться українською етнікою і джазом.
Демонстрація електродомри відбудеться у рамках виступу гурту «ДомРа», також на фестивалі виступатимуть фольклорні вокальні ансамблі «Многая літа» і «Стріла», пройде виставка-продаж хенд-мейду етнічної тематики від магазину «Ятки» та виставка старовинних українських костюмів з колекції Ігоря Перевертнюка (колекція вперше виставлятиметься в Україні). Спеціальним гостем фестивалю запрошена Народна артистка України Ніна Матвієнко. Ведучий фестивалю – відомий журналіст та радіоведучій Олексій Коган.

a_639e6a8a.jpg

03-05-2010 22:44 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272915857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua