першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Візьміть медальку від Президента..візьміть ще й від мера!

04-05-2010 12:41 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272966070.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До полтавця - фронтовика інваліда війни Сухарєва, постукали в двері. Відкривши двері ветеран розгледів двох жіночок з пакуночком. Ми від Президента! Ветеран з подиву не міг навіть рота розкрити. Але жінки хутко дістали з великого пакунку дві коробочки з медалями до 65-річчя Перемоги: одну від Президента - В.Януковича, іншу - від мера Полтави А.Матковського і поклали на ліжко. -Візьміть, це вас нагородили Янукович та Матковський,- пояснила одна.
-А ви самі звідки?,- поцікавився ветеран війни. -Я працюю в школі чи то в фірмі,- не розчув ветеран. Перепитувати було ніколи, бо це тривало лічені секунди. -Слава Богу, хоч не шахрайки,- заспокоївся ветеран, коли жінки залишили його помешкання. Цікаво лише, які комерційні структури підключені до роздачі медалей від імені Президента України? Адже ветранів війни в області всього 8 000. Могли б комусь з представників влади доручити цю місію? -Немає поваги до ветеранів в нинішньої влади, - зробив висновок колишній військовий розвідник!

04-05-2010 12:41 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1272966070.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua