першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пам"ятники катам, забуття героям - девіз нової влади?

06-05-2010 08:34 Рівненщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1273124073.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Селяни Веприківського району Полтавщини боронили своє майно в 30-х роках зі зброєю в руках. В той час було вбито 2-х начальників районного НКВС, голову військового трибуналу, десятки комсомольців-активістів. На днях не трудівникам-селянам, а їх катам-енкаведистам, оновлено пам"ятник, який розміщено на території аграрного ліцею, де в ті роки був районний НКВС.
У відкритті оновленого пам"ятника взяли участь начальник обласної міліції О.Рудяк, його заступники - М.Кривошей та С.Лісоколенко, на захід було зігнано всіх студентів, подія широко висвітлена в ЗМІ. Керівники обласної міліції розповідали як герої-енкаведисти мужньо віддавали життя в боротьбі з українським селянством для перемоги комунізму на землі, закликали взяти за приклад діяльність їх колег в 30-ті роки, а один з виступаючих запропонував присвоїти звання Герой України похованим в братській могилі чекістам та комсомольцям. Такі дії влади ще раз підтверджують, що країна в своєму інтелектуальному розвитку повернула на сто вісімдесят градусів, "куркулів" засуджують, а катів прославляють. Що чекати далі?

06-05-2010 08:34 Рівненщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1273124073.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua