першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Чернігівщині не пустили автобуси з демонстрантами до Києва

11-05-2010 19:47 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1273596466.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Газета "Високий Вал" повідомила, що сьогодні ДАІ та міліція не пустили автобуси з демонтрантами до Києва. Люди збиралися їхати до Києва, щоб висловити свою громадянську позицію під стінами ВР.

"Як і з багатьох областей України, з Чернігівщини теж не змогли виїхати люди на акції протесту під стіни Верховної ради України.

Чернігівський БЮТ проводив організований збір людей, які бажали 11 травня виїхати до Києва та заявити свою громадянську позицію щодо незгоди з діями чинної влади по здачі національних інтересів.

Проте 10 травня ввечері перевізники, яких завчасно було винайнято, подзвонили і повідомили, що відмовляються завтра виїжджати до Києва. Вони пояснили це тим, що їм «пригрозили» позбавленням ліцензії на перевезення.

Оперативно було знайдено інші автобуси, які все ж змогли приїхати зранку 11 травня для перевезення людей до міста Києва. Проте їм не дали виїхати. До місця збору приїхали 6 машин ДАІ та міліції.

Люди у формі підійшли до водіїв автобусів, не пред’являючи документів, і відібрали у них технічні талони. Це супроводжувалося словесною забороною везти людей до Києва. Окрім того, представники ДАІ також зупиняли всі машини, що проїжджали поруч з місцем збору людей.

Як стало відомо, по трасі Чернігів-Київ лише у Чернігівській області знаходилося понад 10 постів ДАІ, що зупиняли та перевіряли автобуси та машини. Приводи зупинки були різні, проте швидше за все вони перевіряли графік їхнього маршруту. " - пише "Високий Вал".

Посилання на статтю: http://val.ua/politics/ukraine/205106.html

11-05-2010 19:47 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1273596466.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua