першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Миргородські депутати сказали хабарництву так?

13-05-2010 16:27 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1273757234.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

13 травня в місті Миргороді відбулася 41 сесія Миргородської міської ради. Під час затвердження порядку денного до депутатів та міського голови, із пропозицію про внесення питання до порядку денного звернувся депутат міської ради Ігор Сухомлин. Питання в депутата було злободенне... аби міський голова прокоментував ситуацію, щодо хабарництва у виконавчому комітеті. Неадекватна реакція міського голови, який почав звинувачувати в усьому "опозицію", якої фактично немає(просто є люди, які не підконтрольні йому і мають свою думку), свідчить, вочевидь, про його власну причетність до даного факту. Депутати ж в свою чергу відмовилися розглядати дане питання(окрім чотирьох "За"). А що, у депутатів теж "рильце в пушку"?
Взагалі то в цілому сесія пройшла жваво, бюджет затвердили, програми прийняли... Та потрібно, мабуть, ще було винести на розгляд сесії новий проект рішення, щодо введення в місті нового місцевого податку - на хабарі. Отоб наповнили бюджет міста! Та хіба влада витягне копійку з свого гаманця?

P.S. Як повідомлялось раніше, в Миргороді 26 квітня при отриманні хабара було затримано керуючого справами виконавчого комітету Миргородської міської ради Віктора Карача. На фото: депутат І. Сухомлин звертається до депутатів та міського голови. Емоції у мера "зашкалюють" він навіть підвівся з свого "насидженого" крісла.

P1270012.JPG
P1270012.JPG

13-05-2010 16:27 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1273757234.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua