першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Януковичу: корупція на Полтавщині непереможна при любій владі!

15-05-2010 15:22 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1273926126.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прокуратура області вже давно стала пристанищем для різного роду хабарників, рекетирів тощо. Нещодавно один з кандидатів в прокурори Полтавського району засуджений за вбивство до 5 років..
Звичайно, такий вирок, винесений з 100%-ною ймовірністю суддею Новосанжарського району та колегією суддів апеляційного суду Полтавської області за великі гроші. Цього не приховували ні родичі засудженого, ні його захисники. Планували, що випустять його на волю на поруки, змінивши відповідну статтю кримінального кодексу.
Але на цей раз "куплений" в судових інстанціях області м"який вирок скасовано Верховним судом України, як незаконний, а справу направлено на новий розгляд. Виявляється є ще в Україні - порядні судді. Їх ми називаємо: головуючий колегії - Ю.М.Кармазін,судді - Міщенко С.М. та Філатов В.М. Хабарники з прокуратури та суду діють зухвало та відкрито і тому багатьом полтавцям відомі не лише факти злочинних дій з боку окремих керівників прокуратури області, а й суми сплачених за такі дії коштів. Прокурори свої доходи не афішують, але їх автівки, вілли є найдорожчими в області. Саме тому полтавці 12 разів за останні 5 років каденції прокурора області вимагали його відставки та всіх його заступників, начальників відділів та районних прокурорів.
Останньою краплею виявилось цинічне згвалтування та вбивство працівниками міліції Дніпропетровщини та Полтавщини трьох молодих дівчат на Дніпродзержинському водосховищі. Двох дівчат було втоплено, а одну - застрелено. Саме труп застреленої 23-річної Ірини Рибалко до цього часу не виявлено. Літня жінка, свідок всього цього жаху відмовилась (звичайно, під тиском прокуратури) від своїх показів і тому засуджено до 2 років умовно майора міліції Гордієнка ніби то за необережне поводження на воді. Корумповані суди та прокуратура довели в черговий раз, що корупція (мафія) на Полтавщині непереможні.

15-05-2010 15:22 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1273926126.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua